Hotel Bonatoi parkety.jpg
Hotel Bonato Náchod - Běloves. Hotelové ubytování v Náchodě, kavárna, prostorná restaurace s pódiem a s tanečním parketem, salónek, letní venkovní posezení v zahrádce.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky v Bonatu

V restauraci Hotelu Bonato Náchod je možné pořádat nejrůznější společenské akce, svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní večírky, prezentace, plesy, rauty, bankety a podobně. Kapacita této restaurace je 80 míst, ale dají se v ní uspořádat i akce až pro 120 hostů.
Dobrý taneční prostor a vynikající gastronomie jsou obzvláště vhodné pro pořádání svatby v Bonatu. Svatba s 40-ti a více hosty získává navíc pro novomanželé zdarma svatební apartmá. Pro ostatní svatebčany je zde možné ubytování za zvýhodněnou cenu. Náchodské Bonáto nabízí různé varianty dekorace svatební tabule, a zajistí květinovou výzdobu. Zajistí i svatební dort dle přání. Lze pronajmout i celý hotel.
Hudbu na svatbu, oslavy a firemní večírky si snadno a výhodně zajistíte na webu MUSIC POPTÁVKY, nebo přehled osvědčených svatebních DJů z okolí najdete viz. zde.
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Bonato Hotel Náchod
Lázeňská 102
547 01 Náchod - Běloves

okres Náchod, Královéhradecký kraj

Provozovatel:

T: 491 424 540,  F: 491 424 525
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one